Úvod

Mestská futbalová liga

Prvé zápasy mestskej futbalovej ligy na ihrisku s umelou trávou sa začínajú túto sobotu, dňa 23-ho. Slávnostné zahájenie športového projektu sa začína od 8.30; prvý zápas o 9.00. Vo futbalovej lige je zaregistrovaných 12 teamov:

 

Quality FC

United City of JZ

Bősi Öregfiúk

Szarvas

Paddy Team

FC Dundi United

Kocsma 2000

Alistáli Lányok

Gellei Lányok

Falábúak

Kidu Team

Matrix and Eagles SE

 

Zápasy mestskej ligy trvajú do 2. júla, po čom sa odohrávajú odvetné kolá. Prvé stretnutia sa odohrávajú každú sobotu, od 9.00. Posledné stretnutie začíname od 14.00. Každý polčas trvá dvadsaťpäť minút. Podľa predbežného losovania, program mestskej ligy je nasledovná:  

 

II. 30. apríl

9.00: Kidu Team – Alistáli Lányok

 10.00: Kocsma 2000 – Gellei Lányok

 11.00: Paddy Team – FC Dundi United

 12.00: Bősi Öregfiúk – Szarvas

 13.00: Quality FC – United City of JZ

 14.00: Matrix and Eagles SE – Falábúak

 

III. 7. máj

9.00: FC Dundi United – Öregfiúk

 10.00: Gellei Lányok – Paddy Team

 11.00: Alistáli Lányok – Kocsma 2000

 12.00: Falábúak – Kidu Team

 13.00: United City of JZ – Matrix and Eagles SE

 14.00: Szarvas – Quality FC

 

IV. 14. máj

9.00: Bősi Öregfiúk – Gellei Lányok

 10.00: Quality FC – FC Dundi United

 11.00: United City of JZ – Szarvas

 12.00: Matrix and Eagles SE – Kidu Team

 13.00: Kocsma 2000 – Falábúak

 14.00: Paddy Team – Alistáli Lányok

 

V. 21. máj

9.00: Falábúak – Paddy Team

 10.00: Kidu Team – Kocsma 2000

 11.00: Szarvas – Matrix and Eagles SE

 12.00: FC Dundi United – United City of JZ

 13.00: Gellei Lányok – Quality FC

 14.00: Alistáli Lányok – Bősi Öregfiúk

 

VI. 28. máj

9.00: Szarvas – FC Dundi United

10.00: Matrix and Eagles SE – Kocsma 2000

11.00: Paddy Team – Kidu Team

12.00: Bősi Öregfiúk – Falábúak

13.00: Quality FC – Alistáli Lányok

 14.00: United City of JZ – Gellei Lányok

 

VII. 4. jún

9.00: Alistáli Lányok – United City of JZ

 10.00: Falábúak – Quality FC

 11.00: Kidu Team – Bősi Öregfiúk

 12.00: Kocsma 2000 – Paddy Team

 13.00: FC Dundi United – Matrix and Eagles SE

 14.00: Gellei Lányok – Szarvas

 

 

VIII. 11. jún

9.00: United City of JZ – Falábúak

 10.00: Szarvas – Alistáli Lányok

 11.00: FC Dundi United – Gellei Lányok

 12.00: Matrix and Eagles SE – Paddy Team

 13.00: Bősi Öregfiúk – Kocsma 2000

 14.00: Quality FC – Kidu Team

 

IX. 18. jún

9.00: Kocsma 2000 – Quality FC

 10.00: Paddy Team – Bősi Öregfiúk

 11.00: Gellei Lányok – Matrix and Eagles SE

 12.00: Alistáli Lányok – FC Dundi United

 13.00: Falábúak – Szarvas

 14.00: Kidu Team – United City of JZ

 

X. 25. jún

9.00: Gellei Lányok – Alistáli Lányok

 10.00: Matrix and Eagles SE – Bősi Öregfiúk

 11.00: Quality FC – Paddy Team

 12.00: United City of JZ – Kocsma 2000

 13.00: Szarvas – Kidu Team

 14.00: FC Dundi United – Falábúak

 

XI. 2. júl

9.00: Falábúak – Gellei Lányok

10.00: Kidu Team – FC Dundi United

11.00: Kocsma 2000 – Szarvas

12.00: Paddy Team – United City of JZ

13.00: Bősi Öregfiúk – Quality FC

14.00: Alistáli Lányok – Mátrix and Eagles SE

 

 

 

 

Obnova budovy Obecného úradu - zníženie energetickej náročnosti objektu.

 
 

Gabčíkovo - dobudovanie kanalizačnej siete

 
 
 
 

Gabčíkovský spravodaj

 

Stiahnite si periodikum obce, ktoré vychádza v maďarskom a slovenskom jazyku, vo formáte PDF.

 

Vstup do sekcie

S5 Box